HAKKIMIZDA

Okulumuz akademik olarak STEAM modelini laboratuvar ortamında ayrıntılı olarak veren ve In2schools programı ile İngiltere lise diploması alma hakkı kazandıran, Avrupa Birliği üyesi ülkelerde sınavsız üniversite kayıt fırsatı sunan, tamamı ile öğrencinin gelişmesi ve uluslararası arenada söz sahibi yapan bir kurumdur.
Hem STEAM eğitimi hem de In2schools eğitimi verecek olan öğretmen kadromuz alanlarında uzman, alanları ile ilgili sertifikalara sahip olan, deneyimli ve deneylerle deneyimlerini aktarabilen, öğrenci veli diyalogu kuvvetli olan bireylerden oluşmaktadır.

Nitelikli, yenilikçi eğitim sistemi ile yaratıcı ve planlı olanaklar sağlayarak, sonuç odaklı eğitim sistemimiz ile potansiyelimizi gerçeğe dönüştürmeyi planlamaktayız. Eğitim ve öğretimde marka olmayı hedefleyen ve bu yolda başarılı olacak bir kurumuz.

Akademik kariyerin yanı sıra sevgi, saygı, özveri, sorumluluk ve başarı kavramları ile çocuklarınıza aile sıcaklığında eğitim yuvası olmayı amaçlamaktayız. Tamamı ile eğitim odaklı olup ticari düşüncesi olmayan kurucularımız, yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile gençlerin hedeflerinde yol gösteren olmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.